Language:
Listen radio onlineHitradio Orion


Hitradio Orion
Rating :5.00
 


Last updated:
2012-06-16 20:56:55
Country: Czech RepublicListen to radio stations broadcasting from Czech Republic
City: Ostrava
Address: V Zatisí 810/170900 OSTRAVA
FM (MHz): 88.1
Genre: Top 40-Pop
Phone: 591 001 001
Language of broadcast: Czech
E-mail: orion@hitradio.cz
Website:  www.hitradioorion.cz
Description: Hitrádio ORION je hudební stanice pro lepší náladu!
Celý den hrajeme největší hudební hity a přinášíme zajímavosti, soutěže, zábavu a aktuální informace, především z regionu. O to vše se stará profesionální tým moderátorů a zpravodajů.

Hitrádio ORION vysílá z Ostravy od večerních hodin 23. října 1991. Rádio tehdy působilo v areálu Domu služeb vysokoškolských kolejí v Ostravě – Porubě. Od podzimu roku 1994 se se studia a celé zázemí Hitrádia ORION nachází ve čtyřpodlažním domě na rohu ulic V Zátiší a 28. Října v Ostravě - Mariánských Horách. V současnosti je Hitrádio ORION členem rodiny Hitrádií České republiky. Hitrádio ORION je rovněž zakladatelem a členem nejsilnější obchodní sítě lokálních a regionálních stanic MMS Radio Network společnosti MEDIA MARKETING SERVICES, která má vedoucí postavení na všech hlavních regionálních trzích. Servisní organizací Hitrádia ORION je společnost SUN MEDIA. Hitrádio ORION, MMS i SUN MEDIA patří české mediální skupině Media Bohemia.

Hitrádio ORION patří od zahájení vysílání nepřetržitě k nejposlouchanějším regionálním rozhlasovým stanicím. Podle posledních výsledků průzkumu Radio Projekt (7-12/2008) poslouchá Hitrádio ORION 281 tisíc posluchačů týdně.


Related Stations:


Comment:


Listen online Hitradio Orion

Windows Media Player

Install WMP


Station not playing? Try to open ASX file on your computer - listen.asx

open player in new window


Favorites