Language:
Listen radio onlineCRo 3


CRo 3
Rating :5.00
 


Last updated:
0000-00-00 00:00:00
Country: Czech RepublicListen to radio stations broadcasting from Czech Republic
City: Ostrava
Address: Český rozhlas 3 - Vltava Vinohradská 12 120 99 Praha 2
FM (MHz): 104.8
Genre: Culture-History
Phone: 22 155 26 00
Fax: 221 552 676
E-mail: vltava@rozhlas.cz
Website:  www.rozhlas.cz/vltava/portal
Description: Český rozhlas 3 - Vltava: vaše jiné rádio

ČRo 3 - Vltava
Český rozhlas 3 - Vltava je kulturní stanicí. Zabýváme se kulturou v nejširším slova smyslu: vysíláme, natáčíme a pořádáme koncerty klasické a jazzové hudby, vytváříme rozhlasové hry, dokumenty a četby, informujeme o všem, co se v Česku v kultuře děje. Věnujeme se však nejen tomu, co se odehrává "ve fraku v Rudolfinu", ale i dění v rockových klubech, v alternativních divadlech, na amatérské scéně. Kromě toho vydáváme časopis pro členy Klubu Vltava, knihy, kompaktní disky a DVD. Jsme tedy spíše "kulturním centrem" nežli pouhým "rádiem".

Vysílací schéma je každý všední den stejné. Vltava vás v ranní zpravodajské Mozaice informuje o všem důležitém, co se v kultuře děje, v 9:00 nabízí a recenzuje kompaktní disky s vážnou hudbou, po půlhodince jazzu a stručné literární úvaze strávíme hudební Matiné s osobností, která představuje své oblíbené nahrávky. Před polednem nahlédneme do osudů zajímavých lidí. Odpoledne se střídají hudební pořady s publicistikou. V 19 hodin nabízíme Čajovnu - rádio pro novou generaci kulturních posluchačů. Večer pak přenosy koncertů a rozhlasové hry. Opera (včetně přenosů z nejslavnějších světových operních domů) má svůj čas vyhrazen v sobotu večer.

Český rozhlas 3 - Vltava je velkou syntézou všech druhů kultury a umění. Klademe velký důraz na to, aby program souzněl s Vaším denním rytmem ve všední den i o víkendu, s tím, jak se mění Vaše vnímavost a pozornost během dne. Od rána k večeru přechází vysílání od kratších bloků a informací k rozsáhlejším a náročnějším celkům. Stavba programu je přehledná a jednoduchá. Můžete si zvyknout na to, že svůj oblíbený žánr najdete pokaždé ve stejnou dobu.

Lukáš Hurník, ředitel ČRo 3 - Vltava

Vyberte si, nebo se zkuste otevřít celému spektru podnětů, které naše stanice nabízí. Chceme, aby se hodnoty, které Vám nabízíme, ještě lépe poslouchaly.


Related Stations:


Comment:


Listen online CRo 3

Windows Media Player

Install WMP


Station not playing? Try to open ASX file on your computer - listen.asx

open player in new window


Favorites