Language:
Listen radio onlineSkonto


Skonto
Rating :9
 


Last updated:
2012-06-16 21:37:57
Country: LatviaListen to radio stations broadcasting from Latvia
City: Riga
Address: Rīga, Kr. Valdemāra ielā 100, LV-1013
FM (MHz): 107.2
Genre: Ethnic
Phone: +371 67228855
Fax: 67 220769
Language of broadcast: Latvian
E-mail: studija@radioskonto.lv
Website:  www.radioskonto.lv
Description: Varbūt viņš ir tāds, kurš, kad vien vajadzīgs, vienmēr ir soļa attālumā… Bet varbūt labais draugs vienmēr ļauj būt tev pašam, nekad nepārmet, necenšas tev neko iestāstīt, lieki nelūdz tavu uzmanību un vienkārši netraucē, ja tā vēlies… Un vienmēr ir klāt, ja var tev palīdzēt… Reizēm pastāsta ko noderīgu, ko aktuālu vai svarīgu… Bet citreiz vienkārši aprunājas, tāpat vien, lai uzmundrinātu, apskautu, iedvesmotu… Un draugam ir svarīgi, ko domā tu, ko jūti un saproti…

Ja tā, tad pagriez uz 107,2 (Rīgā un apkārtnē)… uz 97,5 (Liepājā un apkārtnē)... Drīz arī gaidiet mūs vidzemē!
pagriez skaļāk…
… un dziedam kopā!

Tavs draugs, Radio Skonto

Toreiz...
1993.gadam pa vidu kungi Arvīds Mūrnieks un Ivo Baumanis piedalās radiostacijas izveidošanā. Tai jākalpo par alternatīvu valsts radio 1.programmai. Tāds gaišs, sniegots un dzidrs ir 15.decembra rīts, kad pirmos soļus pa ētera viļņiem no studijas, kas atrodas „Dailes” teātrī, pie pirmajiem klausītājiem sāk Radio Skonto. Šodien, kad aiz muguras ir jau 15 gadi pieredzes, 15 gadi darba, 15 gadi veiksmes, kā arī dažu labu kļūdiņu un skumjāku mirkļu, soļus vairs neviens neskaita. Neskaita, jo jāsper jau atkal nākamais.
Atceries...
Sākotnēji, atceries, radiovilnī 107,2 tu varēji dzirdēt visu. Sākot ar mūziku, pa ceļam par politiku, visbeidzot ar autosportu. Bija „6 stundas sarunām” pašā nakts vidū, bija Egils Zariņš ar tā laika vienu no profesionālākajām ziņu komandām. Programmu veidoja Arvīds Mūrnieks un Arvīds Babris, bet ēterā to realizēja Elita Marga, Dita Torstere, Renārs Kaupers, Māris Ozoliņš un citi tev pazīstami cilvēki.
Kas talāk...
1996.gadā sadarbībā ar ASV koncernu Metromedia Radio Skonto mainījās par labu populārai mūzikai, kam pa vidu skanēja īsi ziņu izlaidumi. Balstoties uz starptautisku pieredzi, programmu sāka sastādīt tikai no populārākajām melodijām. Tas bija pareizs solis, jo kopš tā laika Radio Skonto kļuvusi par vienu no vadošajām mūzikas stacijām Latvijā. Paldies tev! Bez tevis tas nebūtu bijis iespējams.
Arī turpmāk nav paredzētas būtiskas izmaiņas veiksmīgajā programmas formulā. Jā Radio Skonto kļūst dinamiskāks un klausītājiem pieejamāks – interneta mājas lapa, apsveikumu programma, klausītāju viedokļi ēterā u.t.t. – tomēr tas joprojām ir un paliks tev tik pazīstamais un labais radio, kurš, ja atrodies Rīgā, Liepājā un šo pilsētu apkārtnē, piedāvā tev izmeklētas un kvalitatīvas, skaistas un pazīstamas melodijas, saturīgu un jauku rīta programmu, dažādus konkursus un akcijas, kā arī noderīgu informāciju. Tas viss lai rada tevī pietiekami daudz pozitīvu emociju visai dienai!


Related Stations:


Comment:


Listen online Skonto

Windows Media Player

Install WMP


Station not playing? Try to open ASX file on your computer - listen.asx

Winamp Media Player

Install Winamp


Station not playing? Try to open M3U file on your computer - listen.m3u

RealPlayer

Install RealPlayer


Station not playing? Try to open RAM file on your computer - listen.ram

open player in new window

Favorites