Language:
Listen radio onlineLR Opus 3


LR Opus 3
Rating :10
 


Last updated:
2012-06-16 21:38:18
Country: LitvaListen to radio stations broadcasting from Litva
City: Vilnius
Address: S. Konarskio g. 49,LT-03123 Vilnius
FM (MHz): 98.3
Genre: Top 40-Pop
Phone: (8 5) 236 30 85
Language of broadcast: Lithuanian
E-mail: daruzk@lrt.lt
Website:  www.lrt.lt/opus3
Description: Radijo rinkoje vyraujant komercinėms tendencijoms, “Opus 3” bando užpildyti nišą, skirtą kiek intelektualesnei, kūrybiškų žmonių atliekamai muzikai.

Radijo stoties oficialiai skelbiamas formatas – visų krypčių elektronika bei šiuolaikinis (ne klasikinis) rokas. Tačiau po eletronikos ar roko vėliava čia skamba daug ethno, jazz‘o muzikos. Tai, ko gero, vienintelė radijo stotis Lietuvoje negrojanti vien tik anglo – saksiškų kūrinių. Muzikiniame repertuare gausu europietiškos, Azijos ar Afrikos tautų muzikos.

Šioje radijo stotyje savo vietą turi ir mažai „grojami“ kitur Lietuvos atlikėjai. Tai tie atlikėjai, kurie žinomi platesniuose kūrybiško jaunimo ratuose, tačiau dėl savo muzikos neatitikimo „komerciniams standartams“, nepatenkantys į komercinių radijo stočių repertuarą.

„Opus 3“ vedėjai stengiasi ne „tuščiažodžiauti“, o teikti klausytojui daugiau ar mažiau aktualią bei reikalingą informaciją. Čia visuomet sau vietą suranda ir kultūrinių renginių anonsai ar analizė (koncertai, teatro speaktakliai, parodos), rytais bei popietėmis rengiamos žinios, šeštadieniais laidoje „Opūs klausimėliai“ gilinamasi į vieną ar kitą aktualią tuo metu problemą.

Tad „Opus 3“ klausytojas, girdėdamas muziką, retai skambančią kitose radijo stotyse, neatitrūksta nuo realaus pasaulio ir visuomet „jaučia jo pulsą“.

Stotis išsikovojo simpatijas tarp besidominčių muzika, įvairių specialybių, meno pasaulio, jaunų žmonių. Po ketverių mėnesių egzistavimo „Opus 3“ buvo apdovanotas „Pravda“ Metų Naujoko premija.


Related Stations:

Laisvoji Banga FM M-1 Plius Power Hit Radijo stotis M-1 Power Hit Radio Lithuania

Comment:


Listen online LR Opus 3

Windows Media Player

Install WMP


Station not playing? Try to open ASX file on your computer - listen.asx

Player with the site radio station

Open player with a radio station site.

open player in new window

Favorites