Language:
Listen radio onlineFun 1


Fun 1
Rating :8
 


Last updated:
0000-00-00 00:00:00
Country: Czech RepublicListen to radio stations broadcasting from Czech Republic
City: Prague
Address: Závišova 5 ,140 00
FM (MHz): 87.6
Genre: Music
Phone: +420 261 107 202
Fax: +420 261 107 140
E-mail: fun1@fun1.cz
Website:  www.fun1.cz
Description: Co je FUN1?
Umíte si představit televizi, která hraje jen nejnovější, nejlepší a kvalitní taneční hudbu? Televizi, kterou nepřetržitě ovládají sami diváci prostřednictvím SMS? Televizi, která neotravuje zbytečnými pořady, které jsou na všech ostatních televizích? Chcete se prostě jen bavit, vydechnout po náročném dni nebo si najít nové přátele? Vítejte na FUN ONE!

Tak právě pro Vás je tu FUN ONE!

Nepřetržitý proud taneční hudby, doprovázený SMS chatem prostřednictvím televizní obrazovky, seznamka v přímém přenosu, DJ sety, exkluzivní hosté, jednoduše zábava, zábava, zábava… to je synonymum pro televizi mladých třetí generace.

Vítejte na FUN ONE!

Jak poslat SMS na sklo?
Pokud chcte chatovat s Funíky, napište SMS ve tvaru FUN(mezera)C(mezera)Tvůj text a pošlete ji na číslo 900 06 06 nebo 900 09 06, případně 6661 ze Slovenska. Váš vzkaz se objeví na obrazovce SMS chatu.

Jak poslat SMS inzerát do seznamky?
Pokud jste se rozhodli, že chcete na obrazovku poslat svůj seznamovací inzerát, napište SMS ve tvaru FUN(mezera)S(mezera)Vás text a pošlete ji na číslo 900 06 15 nebo 900 09 15, (zatím není technicky možné využívat ze Slovenska). Inzerát bude zobrazován v SMS seznamce po dobu následujících 24 hodin.

Jak si zaregistrovat svůj Alias?
Pokud chcete, aby Vás Funíci poznali podle dobře zapamatovatelného aliasu a ne jen pomocí číselného kódu, napište SMS ve tvaru FUN(mezera)A(mezera)alias, který jste si zvolil a to všechno pošlete na číslo 900 06 30 nebo 900 09 30, případně 6676 ze Slovenska.

Jak odpovědět na inzerát nebo napsat přímo konkrétní osobě?
Pokud chcete napsat privátní zprávu někomu přímo na jeho mobilní telefon, napište SMS ve tvaru FUN(mezera)M(mezera)Alias Funíka(mezera)Váš text, a to všechno pošlete na telefonní číslo 900 06 15 nebo 900 09 15 (zatím není technicky možné využívat ze Slovenska).

Jak si napsat o písničku na přání?
Pokud chcete, aby FUN ONE hrál podle Vaší nálady, pošlete SMS s Vaším přáním ve tvaru FUN(mezera)P(mezera)Vaše přání a to všechno pošlete na číslo 900 06 09 nebo 900 09 09, případně 6663 ze Slovenska.

Jak chatovat levněji z mobilního telefonu?
Pokud chcete chatovat z mobilního telefonu mnohem výhodněji, připravili jsme pro Vás výhodné balíčky SMS. Pokud zašlete SMS ve tvaru FUN(mezera)KREDIT(mezera)SMS na číslo 900 09 99, bude na Váš účet u FUN ONE připsáno 30 SMS, které můžete zaslat za cenu, kterou si běžně účtuje Váš telefonní operátor za SMS do vlastní sítě. Po zaslání objednávací SMS obratem obdržíte číslo, na které bude SMS zasílat. Kredit je možné dobíjet opakovaně. Zároveň jsme také připravili ještě mnohem výhodnější balíčky SMS za běžnou cenu. Bližší informace ZDE.

Jak chatovat z internetu?
Pokud chcete chatovat z internetu, je potřeba si nejdříve dobít kredit u FUN ONE. Pokud zašlete SMS ve tvaru FUN(mezera)KREDIT(mezera)WEB na číslo 900 09 99, bude na Váš účet u FUN ONE připsáno 36 hodin neomezeného chatování z internetu. Čas začne běžet zasláním první zprávy. Po zaslání objednávací SMS obratem obdržíte jméno, heslo a informaci o počtu kreditů, které máte předplacené. Kredit je možné dobíjet opakovaně. Zároveň jsme také připravili ještě mnohem výhodnější balíčky pro chatování z internetu. Bližší informace ZDE.

Jak s námi soutěžit o hodnotné ceny?

Pokud chcete soutěžit s FUN ONE, pozorně sledujte vysílání nebo webové stránky FUON ONE v sekci SOUTĚŽE. Pokud budete znát správnou odpověď na soutěžní otázku zašlete SMS k nám do studia a při troše štěstí se můžete stát výhercem i Vy.

Televizní program

Máte zájem o televizní program TV FUN1 a FUN ONE STATION? Naleznete ho na stránkách www.programy-tv.cz nebo nám pošlete Váš e-mail, který zařadíme do seznamu, a pak již budete pravidelně dostávat do své e-mailové schránky vždy aktuální program. (program se zasílá každý den na několik dní dopředu).

Všeobecné podmínky

Zasláním SMS souhlasíte se Všeobecnými podmínkami provozu stanice FUN ONE. Plné znění podmínek je k dispozici ZDE. Nevhodné výrazy a telefonní čísla nemohou být zobrazeny.


Related Stations:


Comment:


Listen online Fun 1

Windows Media Player

Install WMP


Station not playing? Try to open ASX file on your computer - listen.asx

Winamp Media Player

Install Winamp


Station not playing? Try to open M3U file on your computer - listen.m3u

open player in new window


Favorites