Language:
Listen radio onlineOK


OK
Rating :5.00
 


Last updated:
0000-00-00 00:00:00
Country: Czech RepublicListen to radio stations broadcasting from Czech Republic
City: Hradec Králové
Address: Velké náměstí 1 , 500 03
FM (MHz): 93.9
Genre: Adult Contemporary
Phone: 491 003 219
Fax: 495 512 017
E-mail: onair@radio-ok.cz
Website:  www.radiook.cz
Description: Rádio OK se už od roku 1994 snaží být příjemným společníkem obyvatel celých východních Čech. Ti se na své oblíbené stanici mohou každý den dozvědět, co je nového právě v jejich městě či obci, co je nového na silnicích a také třeba aktuální předpověď počasí.

Tým Rádia OK je možné vidět na mnoha zajímavých regionálních akcích, na kterých se často podílí i jako mediální partner. Posluchače čekají rovněž pravidelné hry o krásné ceny. Ti šťastní v nich mohli vyhrát i roční plat nebo kompletní grilování pro spoustu známých a přátel! Vždy k tomu stačí velice málo – pozorně poslouchat své oblíbené Rádio OK!

To nejlákavější z vysílání Rádia OK je ale určitě koktejl z těch nejkrásnějších písniček, které posluchači znají. Čekají je ty největší šlágry od Karla Gotta, Heleny Vondráčkové, Hany Zagorové, Petra Spáleného, Jakuba Smolíka, Wabiho Daňka, Marie Rottrové, skupin Olympic, Katapult a samozřejmě mnoha dalších. Aby toho nebylo málo, Rádio OK se podílí na mnoha koncertech těchto i jiných zajímavých zpěváků a ve svém vysílání velice často nabízí i volné vstupenky. Stačí si jen naladit frekvence 93,9 FM pro celé východní Čechy a 103,4 FM pro Hradec Králové.


Related Stations:


Comment:


Listen online OK

Windows Media Player

Install WMP


Station not playing? Try to open ASX file on your computer - listen.asx

open player in new window

Favorites