Language:
Listen radio onlineLeliwa


Leliwa
Rating :5.00
 


Last updated:
2012-06-16 21:48:05
Country: PolandListen to radio stations broadcasting from Poland
City: Tarnobrzeg
Address: Radio Leliwa sp. z o.o. ul.Wyspianskiego 12/5 39-400 Tarnobrzeg
FM (MHz): 93.5
Genre: Information
Phone: 015 823 66 55
Language of broadcast: Polish
E-mail: sekretariat@leliwa.pl
Website:  www.leliwa.pl
Description: Radio Leliwa nadaje swój program od 16 października 1992 roku. Jesteśmy pierwszą stacją komercyjną w Polsce południowo-wschodniej i jedyną regionalną nadającą program na obszarze znajdującym się w widłach Wisły i Sanu. Emitujemy program na dwóch częstotliwościach: Tarnobrzeg – 104,7 FM, Stalowa Wola – 93,5 FM. Obejmujemy zasięgiem obszar leżący około 80 km wokół Tarnobrzega i Stalowej Woli. Docieramy do największych miast w regionie: Stalowa Wola (69 tys. mieszkańców), Tarnobrzeg (50 tys.), Mielec (62 tys.) i Sandomierz (26 tys.). W ten sposób możemy dotrzeć do miliona potencjalnych słuchaczy.

Radio Leliwa nadaje program muzyczno-informacyjny, ze szczególnym zwróceniem uwagi na informację lokalną. Mamy ciągły kontakt ze słuchaczami, a nasi reporterzy relacjonują na bieżąco to, co się dzieje w regionie. Dzięki temu cieszymy się wysoką słuchalnością - 21 do 31 procent, w zależności od pory dnia. Reklamują się u nas wszystkie największe firmy regionu.

Muzyka w Radiu Leliwa to obok lokalnego charakteru programu, nasz największy atut, co sprawia, że docieramy szerokiego kręgu odbiorców, a najliczniejszą grupę stanowią słuchacze w wieku 20-49 lat. Chcemy by włączając "Leliwę" mogli się zrelaksować i odpocząć od nie zawsze radosnej rzeczywistości. Dopiero późnym popołudniem i wieczorem "podkręcamy gałkę" i gramy ostrzej. Taka muzyka - co potwierdzają badania - podoba się naszym słuchaczom.


Related Stations:


Comment:darek say's:
23 September 2012 06:32:52
gorace pozdrowienia dla najcudowniejszego faceta arkadiusza z tarnobrzegu od jego faceta darka .pamietaj ze jestes jedyny
   
darek say's:
23 September 2012 06:32:52
gorace pozdrowienia dla najcudowniejszego faceta arkadiusza z tarnobrzegu od jego faceta darka .pamietaj ze jestes jedyny
   
Listen online Leliwa

Windows Media Player

Install WMP


Station not playing? Try to open ASX file on your computer - listen.asx

Winamp Media Player

Install Winamp


Station not playing? Try to open M3U file on your computer - listen.m3u

open player in new window

Favorites