Language:
Listen radio onlineMazury


Mazury
Rating :5.00
 


Last updated:
2012-06-16 21:48:10
Country: PolandListen to radio stations broadcasting from Poland
City: Morag
Address: ul. Drwecka 5, 14-100 Ostróda
FM (MHz): 96.4
Genre: Polish
Phone: 089 646 43 17
Fax: 089 646 43 77
Language of broadcast: Polish
E-mail: anita.kokoszczynska@radiomazury.pl
Website:  www.radiomazury.com.pl
Description: Radio Mazury to pierwsza w Polsce, a także w Europie Wschodniej międzywyznaniowa rozgłośnia radiowa założona i prowadzona przez Fundację Edukacji Medialnej. Swój 24 h program nadaje na częstotliwościach 101,5 FM w Ostródzie, 96,4 FM w Morągu i 89,4 FM w Olsztynku. Zasięg słuchalności to przeciętnie promień 50 km od anteny nadawczej lub przekaźnikowej.

Profil stacji określa przede wszystkim lokalność. Dlatego większość tematów poruszanych na antenie, dotyczy miasta, gminy, powiatu, regionu.

Muzyczny format Radia charakteryzuje hasło: MUZYKA NAJLEPSZA NA MAZURACH. Gramy melodie znane i lubiane nie stroniąc przy tym od nowości. Zasadą w doborze muzyki jest nie tylko melodyjność a ale także treść utworów. Nie gramy muzyki z wulgarnymi i obraźliwymi tekstami. Staramy się nastawiać słuchacza pozytywnie do świata, i życzliwie do ludzi.

Radio funkcjonuje na terenie współegzystowania wielu wyznań: katolików, protestantów, prawosławnych i wielu narodowości takich jak Polacy, Niemcy, Ukraińcy, Cyganie i Grecy. W swych programach rozgłośnia uczy, że mimo różnic, możliwe jest wspólne życie przy zachowaniu kulturowej, religijnej i narodowościowej odrębności. Stacja rozpowszechnia ideę tolerancji, poszanowania innych ludzi i ich przekonań. Latem Radio prowadzi imprezy poza antenowe dyskoteki, koncerty i akcje promocyjne, zimą natomiast organizuje akcje charytatywne mające na celu pomóc najuboższym w regionie.


Related Stations:


Comment:


Listen online Mazury

Windows Media Player

Install WMP


Station not playing? Try to open ASX file on your computer - listen.asx

Winamp Media Player

Install Winamp


Station not playing? Try to open M3U file on your computer - listen.m3u

open player in new window

Favorites