Language:
Listen radio onlineRekord FM


Rekord FM
Rating :5.00
 


Last updated:
2012-06-16 21:48:38
Country: PolandListen to radio stations broadcasting from Poland
City: Radom
Address: ul. Akademicka 5; 26-600 Radom
FM (MHz): 106.2
Genre: Polish
Phone: (48) 360 60 22
Fax: (48) 360 25 25
Language of broadcast: Polish
E-mail: info@radiorekord.pl
Website:  www.radiorekord.pl
Description: Od 15 lat jesteśmy z Wami i dla Was gramy! RODZIME RADIO REKORD FM 106.2 Naszą podstawową misją jest być najbardziej lokalnym i rodzimym radiem dla Was, którzy mieszkacie w Radomiu i w naszym regionie, ale poprzez przekaz internetowy, także dla tych, których los rzucił w różne zakątki Polski i Świata. W Radiu Rekord każdy znajdzie cząstkę swojej Ojczyzny, tej małej i tej wielkiej.

Chcemy być słuchani i akceptowani za program, który zaspokaja gusty i zapotrzebowanie osób różnych zawodów i w różnym wieku. Bo przecież Rekord to Wasze radio, Rekord Przebojów i Rekord Rodzimy.

Rodzime Radio - najbardziej lokalne i rodzinne, jest jak najbliżej spraw miasta i regionu, lokalne dzienniki, przeglądy prasy, relacje reporterskie, transmisje, wywiady – wszystko to świadczy o radiu żywym, rejestrującym na bieżąco puls miasta i regionu.

Rekord Przebojów, prezentujemy na antenie muzykę, którą da się lubić i słuchać od świtu do świtu. Jeszcze nie wszyscy wierzycie??? Posłuchajcie w radomskich centrach handlowych, ogródkach piwnych, sklepach, bazarach, ośrodkach sportu i rekreacji, ta wspaniała muzyka to rekordowe przeboje. Pełno nas wszędzie!!! Bo Radio Rekord po prostu da się lubić! Wymiernymi efektami tej sympatii są wyniki badań słuchalności. Poprawiamy je z miesiąca na miesiąc, a naszym celem jest niezmiennie pozycja numer jeden w mieście i regionie.

Czy można jeszcze coś dodać? Chyba tylko życzenie, aby Rekord miał zawsze pozycję numer jeden w Waszych sercach – bądźcie zawsze z nami! Z Waszym Rodzimym Radiem Rekord 106,2 FM :)))


Related Stations:


Comment:


Listen online Rekord FM

Windows Media Player

Install WMP


Station not playing? Try to open ASX file on your computer - listen.asx

Winamp Media Player

Install Winamp


Station not playing? Try to open M3U file on your computer - listen.m3u

open player in new window


Favorites